Podpora pojišťovny

Vážení pacienti,

v uplynulých letech našeho působení na českém trhu jste se nás často ptali, zda na přípravky řady Dr Michaels přispívají pojišťovny. V současné době na ně přispívá pouze ZPMV (Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra – viz níže), ale ostatní pojišťovny v čele s největší VZP nikoliv. Aby se tato skutečnost změnila, v tom nám můžete pomoci i Vy! Pokud chcete, abyste coby pojištěnci nemuseli vydávat tolik finančních prostředků na uzdravení Vaší kůže postižené lupénkou, nebo na uzdravení Vašich blízkých, prosíme - podepište naši společnou žádost o podporu přípravků Dr Michaels na našich internetových stránkách.

Věříme, že pokud lidé s hlavní rozhodovací pravomocí, kteří jsou v představenstvech pojišťoven a především VZP uvidí, kolik pacientů potřebuje přípravky Dr Michaels, aby jim pomohly v boji s lupénkou, tak se snad pokusí najít způsob, jak je podporovat. Víte, že VZP zaplatila v loňském roce přes 380 milionů korun na léčbu svých klientů s lupénkou? Z této částky si bezmála čtvrt miliardy korun vyžádala tzv. biologická léčba těch nejtěžších případů. Počet pacientů, kteří jsou těmito moderními přípravky léčeni, se za poslední tři roky zvýšil o 25 % a průměrné roční náklady na každého z nich se pohybují kolem 270 tisíc korun.

Doufáme, že VZP i ostatní pojišťovny začnou také přispívat na výrobky řady Dr Michaels, protože je prokázáno, že jsou bezpečné a vysoce efektivní. Navíc jsou mnohem bezpečnější než biologická léčba.

Pevně věříme, že s Vaší podporou můžeme po 8 letech boje s pojišťovnami konečně uspět. Mnoho z Vás již naši petici podepsalo. Pokud se také chcete přidat, najdete ji pod tímto odkazem.

Děkujeme Vám.

FRANKL Pharma s.r.o.

Klikněte zde pro zobrazení příspěvků jednotlivých podpůrců s jejich komentáři

Přihlásit se na list podpůrců