Podpora pojišťovny

Vážení pacienti,

v uplynulých letech našeho působení na českém trhu jste se nás často ptali, zda na přípravky řady Dr Michaels přispívají pojišťovny. V současné době na ně bohužel ještě nepřispívá žádná pojišťovna, ale doufáme, že se to brzy změní!

Jak jsme Vás již informovali, po mnohaletém úsilí se nám podařilo docílit toho, že Státní ústav pro kontrolu léčiv v České republice (SUKL) zařadil naše výrobky Dr Michaels Krém a Dr Michaels Gel do kategorie Zdravotnický prostředek!

Nyní se snažíme získat i certifikaci Evropské unie – CE pro kategorii zdravotnický prostředek.

Jakmile toho docílíme, bude dalším krokem právě získání finanční podpory zdravotních pojišťoven.

Doufáme, že VZP i ostatní pojišťovny začnou po získání CE certifikace přípravků Dr Michaels jakožto zdravotnického prostředku také přispívat na výrobky řady Dr Michaels, protože je prokázáno, že jsou bezpečné a vysoce efektivní. Navíc jsou mnohem bezpečnější než biologická léčba.

S tím nám můžete pomoci i Vy! Pokud chcete, abyste coby pojištěnci nemuseli vydávat tolik finančních prostředků na uzdravení Vaší kůže postižené lupénkou, nebo na uzdravení Vašich blízkých, prosíme - podepište naši společnou žádost o podporu přípravků Dr Michaels na našich internetových stránkách.

Věříme, že pokud lidé s hlavní rozhodovací pravomocí, kteří jsou v představenstvech pojišťoven a především VZP uvidí, kolik pacientů potřebuje přípravky Dr Michaels, aby jim pomohly v boji s lupénkou, tak se snad pokusí najít způsob, jak je podporovat. Víte, že VZP zaplatila v loňském roce přes 380 milionů korun na léčbu svých klientů s lupénkou? Z této částky si bezmála čtvrt miliardy korun vyžádala tzv. biologická léčba těch nejtěžších případů. Počet pacientů, kteří jsou těmito moderními přípravky léčeni, se za poslední tři roky zvýšil o 25 % a průměrné roční náklady na každého z nich se pohybují kolem 270 tisíc korun.

Pevně věříme, že s Vaší podporou můžeme nakonec u s pojišťoven konečně uspět. Mnoho z Vás již naši petici podepsalo. 

Děkujeme Vám.

FRANKL Pharma s.r.o.

Přihlásit se na list podpůrců