O nás

O nás

 

 

Vážení návštěvníci,

Společnost FRANKL Pharma s.r.o. byla založena v roce 2003 s vizí přinést na trh přípravky účinně odstraňující příznaky lupénky přírodní cestou. Postupně rozšiřujeme portfolio o přípravky na další kožní onemocněni a nabízíme přípravky na zmírnění nebo odstranění jejich příznaků. V současné době působíme také v Německu, Maďarsku, Velké Británii, na Slovensku a v dalších zemích EU, kde jsme lídrem v oblasti zdravotní prostředků k odstranění příznaků lupénky.

Pacientům s lupénkou nabízíme vysoce účinnou alternativu bez kortikosteroidů, které jsou známé svými vedlejšími účinky. Dovážíme výhradně přírodní produkty z Austrálie od prof. Dr. Michaela Tiranta.  Všechny výrobky se vyznačují přírodním složením a vysokou snášenlivostí, takže je mohou bez problémů používat těhotné nebo kojící ženy a děti.

Náš přístup k pacientům lze označit za nadstandardní, nabízíme bezplatné osobní konzultace s odborníky na lupénku a kůži.

Přestože je lupénka nevyléčitelným onemocněním, díky našim produktům Dr. Michaels můžete výrazně zmírnit její příznaky a související problémy. Naším cílem je umožnit pacientům pohodlný život bez výrazných problémů.