Dr. Michaels

Za přípravky Dr. Michaels stojí vědec, lékař a biochemik Dr. Michael Tirant (*1955) z Austrálie. Ve svém profesním životě se věnoval léčbě rozličných kožních onemocnění. Avšak zejména v případě psoriázy dosáhl v jejím léčení vynikajících výsledků a díky svému unikátnímu přístupu se stal světově uznávaným odborníkem. Michael Tirant propojuje praktické zkušenosti z profese lékaře a znalosti biochemických vlastností přírodních produktů, jako nikdo další. Výsledkem toho je řada přírodních produktů sloužících k odstranění příznaků lupénky, což je společně s její léčbou jedním z podstatných kroků pomoci nemocným.

Vznik prostředků pro lupénku však byl jako u mnoha jiných vědeckých objevů umožněn náhodou. V roce 1982 Dr. Tirant připravoval léčbu pro pacienta trpícího ekzémem. Po čase přišel tento pacient s jeho otcem, který doktorovi předvedl místa s vyléčenými ložisky lupénky, kterému nabídl léčbu na lupénku.

Klinické studie

Přírodní výrobky Dr. Michales byly díky svým unikátním vlastnostem vystaveny podrobnému klinickému testování, aby byly dokonale zjištěny jejich zdravotní vlastnosti. Testováním byla prokázána vysoká účinnost čistícího gelu, krému a oleje Dr. Michaels při odstraňování příznaků chronické ložiskové lupénky. Výsledky těchto studií byly mimo jiné citovány v největší databázi lékařských citací v USA PubMed. V českém prostředí pak ve studii prof. MUDr. Jany Hercogové, CSc, ve které byla prokázána průměrná úspěšnost zlepšení stavu 82,2%.