Vážení návštěvníci,

dovolte mi představit společnost FRANKL Pharma s.r.o., kterou jsem v roce 2003 založila s vidinou osvěty účinné korekce příznaků lupénky, nebo-li psoriázy přírodní cestou. A to na základě osobní zkušenosti. Kromě lupénky se zabýváme i dalšími kožními onemocněními a nabízíme produkty pro zmírnění či odstranění jejich příznaků. V současnosti působíme také v Německu, Maďarsku, ve Velké Británii, na Slovensku a v dalších zemích EU, kde jsme jedničkou na poli zdravotní kosmetiky sloužící k odstraňování příznaků lupénky.

Pacientům s lupénkou nabízíme fungující alternativu neobsahující kortikosteroidy, které jsou známy svými vedlejšími účinky. V naší nabídce naleznete přírodní produkty, které dovážíme z Austrálie. Výrobky v naší nabídce se vyznačují přírodním složením a vysokou snášenlivostí, takže je mohou bez obtíží používat těhotné či kojící ženy i děti.

Za nadstandardní lze označit náš přístup k pacientům, kdy jim nabízíme osobní bezplatné konzultace s odborníky na lupénku a kožními experty.

Ačkoliv je prozatím lupénka bohužel nemoc nevyléčitelná, lze díky naším přípravkům výrazně zmírnit její příznaky a související obtíže. Naším cílem je tedy díky našim produktům umožnit pohodlný život bez výrazných obtíží všem, kteří touto nemocí trpí. Naší vášní je zprostředkování této pomocii i Vám a od toho tu pro vás ve FRANKL Pharma jsme.

Se srdečným pozdravem,

Jutka Kovacs