Zajímavosti

O nás

Vážení návštěvníci,

Společnost FRANKL Pharma s.r.o. byla založena v roce 2003 s vizí přinést na trh přípravky účinně odstraňující příznaky lupénky přírodní cestou. Postupně rozšiřujeme portfolio o přípravky na další kožní onemocněni a nabízíme přípravky na zmírnění nebo odstranění jejich příznaků. V současné době působíme také v Německu, Maďarsku, Velké Británii, na Slovensku a v dalších zemích EU, kde jsme lídrem v oblasti zdravotní prostředků k odstranění příznaků lupénky.

Pacientům s lupénkou nabízíme vysoce účinnou alternativu bez kortikosteroidů, které jsou známé svými vedlejšími účinky. Dovážíme výhradně přírodní produkty z Austrálie od prof. Dr. Michaela Tiranta.  Všechny výrobky se vyznačují přírodním složením a vysokou snášenlivostí, takže je mohou bez problémů používat těhotné nebo kojící ženy a děti.

Náš přístup k pacientům lze označit za nadstandardní, nabízíme bezplatné osobní konzultace s odborníky na lupénku a kůži.

Přestože je lupénka nevyléčitelným onemocněním, díky našim produktům Dr. Michaels můžete výrazně zmírnit její příznaky a související problémy. Naším cílem je umožnit pacientům pohodlný život bez výrazných problémů.

Případové studie ke stažení

Špičkoví odborníci z oddělení dermatologie z celé ČR, klinicky testovali přípravky Soratinex Dr.Michaels v letech 2005-2008. Klinické testy prokázaly, že přípravky řady Soratinex Dr.Michales jsou při léčbě chronické lupénky stabilně účinné a bezpečné.

Celou studii si můžete stáhnout a přečíst zde

 

Slovenské sanatorium pro léčbu kožních onemocnění otestovalo přípravky DR.Michaels Soratinex v Praxi.

Celou studii ve Slovenštině si můžete přečíst zde

 

Univerzitní klinika dermatologie profesora Dr. H. Honigsmanna ve Vídni provedla klinické testování produktů Soratinex Dr.Michaels na odstranění lupénky. Klinika se zaměřila testování sady Soratinex Dr.Michaels na pokožku a ověřila na statisticky výrazném vzorku pacientů účinnost odstranění projevů chronické lupénky na pokožce.

Celou studii v Německém jazyce si můžete přečíst zde

 

Profesor N.G.Korotky, doktor lékařských věd člen Ruské akademie věd, vedoucí oddělení dermatologie a venerologie dětské kliniky Ruské státní lékařské univerzity, se zaměřil na klinické zkoumání účinnosti přípravků Soratinex Dr.Michaels při léčbě případů psoriázy s různou závažností.

Celou studii Dr.Korotky si můžete v Anglickém jazyce přečíst zde

 

 

 

 

Soratinex Dr.Michaels v mediích
Z časopisů a novin

Boj s Goliášem
1. 9. 2009 | EXTRA pro ženy

Co byste dělaly, kdyby váš muž trpěl nemocí, která u ostatních vzbuzuje odpor? Stačí to vyslovit: lupénka. Pro někoho Kainovo znamení, pro někoho podnikatelská výzva. Jutka Kovács přivezla do Česka takto "postiženým" naději.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Skončí lupénka na lopatkách?
19. 12. 2008 | 21. století

Umíte si představit, že na různých místech těla budete mít nevábně vyhlížející suché šupiny? Stěží se asi půjdete slunit na koupaliště, budete nosit krátké kalhoty či sukně. S podobnými problémy u nás musí žít přes 300 000 obětí lupénky...

Celý článek si můžete přečíst zde.

Nové možnosti léčby lupénky
2. 12. 2008 | Causa subita

V současné době již existuje účinná alternativa, kterou představují převážně přírodní přípravky Dr Michaels. Kombinace gelu, krému a oleje dosahuje při této metodě vysoké efektivity.

Celý článek si můžete přečíst zde.

S lupénkou se umím porvat
1. 12. 2008 | Blesk Zdraví

Ještě donedávna se Marie Prstková halila pouze do dlouhých sukní a halenek, ze kterých čouhaly jenom dlaně. "Téměř třicet let jsem neoblékla plavky a nevyrazila k vodě. Teď už ale konečně můžu!" říká s úsměvem...

Celý článek si můžete přečíst zde.

Novinka na léčbu lupénky má úspěch
19. 12. 2008 | 21. století

Australský lékař Dr. Michael Tirant vyvinul soubor preparátů založených na působení kyseliny ovocné. "Dosavadní testy jsou víc než nadějné." říká propagátorka nových kosmetických přípravků Jutka Šibík-Kovács.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Zahraniční deníky a média

Kůže: Je to náš největší orgán - ale ve Velké Británii je dermatologická péče v krizi

Deník The Independent (April 24th, 2021)

Celý článek si můžete přečíst zde

 

Jak se mi podařilo vyléčit lupénku
Ibolya Read se rozhodla, že musí vyzkoušet něco jiného na léčbu své lupénky, toto je její zkušenost s přípravky Dr.Michaels Soratinex

The Independent (November 30th, 2021)

Celý článek si můžete přečíst zde

 

Žena kvůli svému stavu pleti vypadala, jako by byla "ponořena do vařícího oleje

Leicester Mercury (November 2, 2020)

Celý článek si můžete přečíst zde